KONST / Litografier / Litografi 12167087
nr 1216 7087
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Borstö Åboland. Signerad, numrerad 3/10. Motivet: 31x45 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:43:58
12/11 16:53:34
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson